2015

3.etapa

Gipuzkoako Emakumeen II. Itzulia

2010

Zizurkilgo VI. Saria

Campeonato de Gipuzkoa de féminas

2014

3.etapa

Gipuzkoako Emakumeen I. Itzulia

2008

Zizurkilgo IV. Saria

Campeonato de Gipuzkoa de féminas

2012

Villabona-Zizurkil VIII.

Sari Nagusia

Espainiako koparako puntuagarria

2013

Villabona-Zizurkil IX.

Sari Nagusia

2011

Zizurkil-Villabona VII.

Sari Nagusia

Euskadiko Txapelketa

 
 
 
 
 
 
 
 

2006

Villabona-Zizurkil II.

Sari Nagusia

2009

Villabona-Zizurkil V.

Sari Nagusia

 

2007

Villabona-Zizurkil III.

Sari Nagusia

Euskadiko Txapelketa

2005

Emakumeen Euskadiko Txapelketa

Villabona-Zizurkil

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

-1-

Ane Santesteban  

 

-2-

Dorleta Zorrilla

    

-3-

Lucia Gonzalez    

-1-

Gil Martin

 

-2-

Jone Aretxabala

    

-3-

Anna Sanchis

-1-

Arantzazu Azpiroz    

 

-2-

Mireia Epelde

    

-3-

Leire Olaberria

KADETEAK

JUBENILAK

ELITEAK

 

-1-

Irene San Sebastian
 

-2-

Catalina Rayo

    

-3-

Leticia Galan

-1-

Dorleta Zorrilla

 

-2-

Laura Fernandez

    

-3-

Eider Mendizabal

-1-

Naiara Telletxea

 

-2-

Fatima Blazquez

    

-3-

Cristina Alcalde

KADETEAK

ELITEAK

JUBENILAK

 

-1-

Tania Calvo

 

-2-

Dorleta Eskamendi

    

-3-

Ainara Elbusto

-1-

Ane Santesteban    
   
 

-2-

Irene San Sebastian

-1-

Ana Belen Garcia   
 

-2-

Silvia Tirado

 

-3-

Susana Pascual

KADETEAK

JUBENILAK

ELITEAK

 
 
 

-1-

Irene Usabiaga

 

-2-

Ester Claramonte

    

-3-

Tania Calvo

-1-

Irene San Sebastian

 

-2-

Ane Santesteban

    

-3-

Maria Loureda

-1-

Arantzazu Azpiroz

 

-2-

Mireia Epelde

    

-3-

Maria Gallastegi  

KADETEAK

JUBENILAK

ELITEAK

-1-

Isabel Martin

 

-2-

Maria Gomes

    

-3-

Alba Gomez

-1-

Rocio del Alba Garcia

 

-2-

Sandra Alonso

    

-3-

Andreia Joao

-1-

Cristina Martines

 

-2-

Gloria Rodriguez

    

-3-

Ainara Elbusto

KADETEAK

JUBENILAK

ELITEAK

 

-1-

Maialen Aramendia

 

-2-

Nekane Gomez

    

-3-

Cristina Soler

-1-

Maria Calderon

 

-2-

Eider Unanue

    

-3-

Ana Samudio

-1-

Leire Olaberria

 

-2-

Lucia Gonzalez

    

-3-

Alicia Gonzalez

KADETEAK

JUBENILAK

ELITEAK

 

-1-

Cristina Soler

 

-2-

Naia Leonet

    

-3-

Paula Diaz

-1-

Alicia Gonzalez

 

-2-

Ana Lopes

    

-3-

Eider Unanue

-1-

Belen Lopez

 

-2-

Ane Santesteban

    

-3-

Joanne Hogan

KADETEAK

JUBENILAK

ELITEAK

 

-1-

Eider Merino

 

-2-

Sheyla Gutierrez

    

-3-

Alicia Gonzalez

-1-

Alba Teruel

 

-2-

Elisabet Escursell

    

-3-

Mireia Orengo  

-1-

Anna Sanchis

 

-2-

Leire Olaberria

    

-3-

Ane Santesteban

KADETEAK

ELITEAK

JUBENILAK

-1-

Alicia Gonzalez

 

-2-

Lierni Lekuona

    

-3-

Maria San Jose

-1-

Sheyla Gutierrez

 

-2-

Irene Usabiaga

    

-3-

Eider Merino

-1-

Eneritz Iturriaga

 

-2-

Cristina Alcalde

    

-3-

Ludivine Doze 

KADETEAK

JUBENILAK

ELITEAK

 

-1-

Zuriñe Viana

 

-2-

Alicia Gonzalez

    

-3-

Sheyla Gutierrez

-1-

Irene Usabiaga    
 

-2-

Dorleta Eskamendi  

    

-3-

Tania Calvo  

-1-

Leire Olaberria

 

-2-

Cristina Alcalde

    

-3-

Ane Santesteban

KADETEAK

JUBENILAK

ELITEAK

 

-1-

Irene Usabiaga

 

-2-

Eider Merino

    

-3-

Elisabeth De Cos  

-1-

Cristina Alcalde Naiara Telletxea

 

-2-

Ane Santesteban

    

-3-

Irene San Sebastian 

KADETEAK

JUBENILAK

ELITEAK

 
 
 

-1-

Ariadna Nevado

 

-2-

Paula Soler

    

-3-

Ariana Gilabert

​​

-1-

Sandra Alonso

 

-2-

Esther Cañete

    

-3-

Sofia Rodriguez

-1-

Mavi Garcia

 

-2-

Paola Andrea Muñoz

    

-3-

Alicia Gonzalez

JUVENILES

ÉLITES

CADETES

2016

XII. Villabona-Zizurkil

Sari Nagusia

_KMR1953
_KMR2111
_KMR2223
_KMR2005
_KMR1960
_KMR1935
_KMR1884
_KMR1959
 
 

© 2017. XIII. EMAKUMEEN AIZTONDO SARI NAGUSIA. Danena Kirol Elkartea.

Diseño y elaboración web: www.marialtunalizarraga.com