2016

XII. Villabona-Zizurkil

Sari Nagusia

 
 
_KMR1953
_KMR2111
_KMR2223
_KMR2005
_KMR1960
_KMR1935
_KMR1884
_KMR1959
 

-1-

Ariadna Nevado

 

-2-

Paula Soler

    

-3-

Ariana Gilabert

​​

-1-

Sandra Alonso

 

-2-

Esther Cañete

    

-3-

Sofia Rodriguez

-1-

Mavi Garcia

 

-2-

Paola Andrea Muñoz

    

-3-

Alicia Gonzalez

JUVENILES

ÉLITES

CADETES

 

2015

3.etapa

Gipuzkoako Emakumeen II. Itzulia

 
 
 
 

-1-

Isabel Martin

 

-2-

Maria Gomes

    

-3-

Alba Gomez

-1-

Rocio del Alba Garcia

 

-2-

Sandra Alonso

    

-3-

Andreia Joao

-1-

Cristina Martines

 

-2-

Gloria Rodriguez

    

-3-

Ainara Elbusto

JUVENILES

ÉLITES

CADETES

 

2014

3.etapa

Gipuzkoako Emakumeen I. Itzulia

 
 

-1-

Maialen Aramendia

 

-2-

Nekane Gomez

    

-3-

Cristina Soler

-1-

Maria Calderon

 

-2-

Eider Unanue

    

-3-

Ana Samudio

-1-

Leire Olaberria

 

-2-

Lucia Gonzalez

    

-3-

Alicia Gonzalez

JUVENILES

ÉLITES

CADETES

 

2013

Villabona-Zizurkil IX.

Sari Nagusia

 
 

-1-

Cristina Soler

 

-2-

Naia Leonet

    

-3-

Paula Diaz

-1-

Alicia Gonzalez

 

-2-

Ana Lopes

    

-3-

Eider Unanue

-1-

Belen Lopez

 

-2-

Ane Santesteban

    

-3-

Joanne Hogan

JUVENILES

ÉLITES

CADETES

 

2012

Villabona-Zizurkil VIII.

Sari Nagusia

Puntuable para la Copa de España

 
 
 

-1-

Eider Merino

 

-2-

Sheyla Gutierrez

    

-3-

Alicia Gonzalez

-1-

Alba Teruel

 

-2-

Elisabet Escursell

    

-3-

Mireia Orengo  

-1-

Anna Sanchis

 

-2-

Leire Olaberria

    

-3-

Ane Santesteban

JUVENILES

ÉLITES

CADETES

2011

Zizurkil-Villabona VII.

Sari Nagusia

Euskadiko Txapelketa

 
 

-1-

Alicia Gonzalez

 

-2-

Lierni Lekuona

    

-3-

Maria San Jose

-1-

Sheyla Gutierrez

 

-2-

Irene Usabiaga

    

-3-

Eider Merino

-1-

Eneritz Iturriaga

 

-2-

Cristina Alcalde

    

-3-

Ludivine Doze 

JUVENILES

ÉLITES

CADETES

 

2010

Zizurkilgo VI. Saria

Campeonato de Gipuzkoa de féminas

 
 

-1-

Zuriñe Viana

 

-2-

Alicia Gonzalez

    

-3-

Sheyla Gutierrez

-1-

Irene Usabiaga    
 

-2-

Dorleta Eskamendi  

    

-3-

Tania Calvo  

-1-

Leire Olaberria

 

-2-

Cristina Alcalde

    

-3-

Ane Santesteban

JUVENILES

ÉLITES

CADETES

 

2009

Villabona-Zizurkil V.

Sari Nagusia

 

 

-1-

Irene Usabiaga

 

-2-

Eider Merino

    

-3-

Elisabeth De Cos  

-1-

Cristina Alcalde Naiara Telletxea

 

-2-

Ane Santesteban

    

-3-

Irene San Sebastian 

JUVENILES

ÉLITES

CADETES

 

2008

Zizurkilgo IV. Saria

Campeonato de Gipuzkoa de féminas

 

-1-

Irene Usabiaga

 

-2-

Ester Claramonte

    

-3-

Tania Calvo

-1-

Irene San Sebastian

 

-2-

Ane Santesteban

    

-3-

Maria Loureda

-1-

Arantzazu Azpiroz

 

-2-

Mireia Epelde

    

-3-

Maria Gallastegi  

JUVENILES

ÉLITES

CADETES

 

2007

Villabona-Zizurkil III.

Sari Nagusia

Euskadiko Txapelketa

 
 

-1-

Tania Calvo

 

-2-

Dorleta Eskamendi

    

-3-

Ainara Elbusto

-1-

Ane Santesteban    
   
 

-2-

Irene San Sebastian

-1-

Ana Belen Garcia   
 

-2-

Silvia Tirado

 

-3-

Susana Pascual

JUVENILES

ÉLITES

CADETES

2006

Villabona-Zizurkil II.

Sari Nagusia

 

-1-

Irene San Sebastian
 

-2-

Catalina Rayo

    

-3-

Leticia Galan

-1-

Dorleta Zorrilla

 

-2-

Laura Fernandez

    

-3-

Eider Mendizabal

-1-

Naiara Telletxea

 

-2-

Fatima Blazquez

    

-3-

Cristina Alcalde

JUVENILES

ÉLITES

CADETES

 
 

2005

Emakumeen Euskadiko Txapelketa

Villabona-Zizurkil

 

-1-

Ane Santesteban  

 

-2-

Dorleta Zorrilla

    

-3-

Lucia Gonzalez    

-1-

Gil Martin

 

-2-

Jone Aretxabala

    

-3-

Anna Sanchis

-1-

Arantzazu Azpiroz    

 

-2-

Mireia Epelde

    

-3-

Leire Olaberria

JUVENILES

ÉLITES

CADETES

 

© 2017. XIII. EMAKUMEEN AIZTONDO SARI NAGUSIA. Danena Kirol Elkartea.

Diseño y elaboración web: www.marialtunalizarraga.com

_KMR1960